MFP1WSBRD52-634R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP1WSBRD52-634R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP1WSBRD52-634R.pdf
  • Mezua
MFP1WSBRD52-634Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP1WSBRD52-634R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 416875 pcs Datuen fitxa MFP1WSBRD52-634R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFP Erresistentzia 634 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 634 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film