MFP1WSBRD52-100R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFP1WSBRD52-100R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 0.1% AXIAL
Fitxak: MFP1WSBRD52-100R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MFP1WSBRD52-100Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFP1WSBRD52-100R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 476374 pcs Datuen fitxa MFP1WSBRD52-100R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series MFP Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film