MFN-25FRF52-910R
YageoYageo
MFN-25FRF52-910R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFN-25FRF52-910R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 910 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: MFN-25FRF52-910R.pdf
  • Mezua
MFN-25FRF52-910Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFN-25FRF52-910R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 910 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5590 pcs Datuen fitxa MFN-25FRF52-910R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFN Erresistentzia 910 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 910 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Konposizio Metal Film