MF0207FRD52-3K09
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MF0207FRD52-3K09
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 0.6W 1% AXIAL
Fitxak: MF0207FRD52-3K09.pdf
  • Mezua
MF0207FRD52-3K09ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MF0207FRD52-3K09 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 0.6W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6663200 pcs Datuen fitxa MF0207FRD52-3K09.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MF0 Erresistentzia 3.09 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3.09 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film