MF0207FRD52-16R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MF0207FRD52-16R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 0.6W 1% AXIAL
Fitxak: MF0207FRD52-16R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MF0207FRD52-16Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MF0207FRD52-16R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 0.6W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7021600 pcs Datuen fitxa MF0207FRD52-16R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MF0 Erresistentzia 16 Ohms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 16 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MF0207FRD52-162K
MF0207FRD52-162K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Stockean: 6160733 pcs
Deskarga: MF0207FRD52-162K.pdf
RFQ
MF0207FRD52-169R
MF0207FRD52-169R
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 7258933 pcs
Deskarga: MF0207FRD52-169R.pdf
RFQ
MF0207FRD52-16R5
MF0207FRD52-16R5
Deskarga: MF0207FRD52-16R5.pdf
MF0207FRD52-16R2
MF0207FRD52-16R2