MF0204FRE52-1M96
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MF0204FRE52-1M96
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 0.4W 1% AXIAL
Fitxak: MF0204FRE52-1M96.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MF0204FRE52-1M96ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MF0204FRE52-1M96 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 0.4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6127949 pcs Datuen fitxa MF0204FRE52-1M96.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series MF0 Erresistentzia 1.96 MOhms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1.96 MOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film