MCP100JR-4K7
YageoYageo
MCP100JR-4K7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP100JR-4K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.7K OHM 5% 1W MELF
Fitxak: MCP100JR-4K7.pdf
  • Mezua
MCP100JR-4K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP100JR-4K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 4.7K OHM 5% 1W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2297456 pcs Datuen fitxa MCP100JR-4K7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea 0/ -350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MCP Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Carbon Film Konposizio Carbon Film