MCF25SJR-75K
YageoYageo
MCF25SJR-75K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF25SJR-75K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 75K OHM 5% 1/4W MELF
Fitxak: MCF25SJR-75K.pdf
  • Mezua
MCF25SJR-75Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF25SJR-75K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 75K OHM 5% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6692718 pcs Datuen fitxa MCF25SJR-75K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea 0/ -1000ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MCF Erresistentzia 75 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Carbon Film Konposizio Carbon Film