MCF25SJR-3K3
YageoYageo
MCF25SJR-3K3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF25SJR-3K3
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.3K OHM 5% 1/4W MELF
Fitxak: MCF25SJR-3K3.pdf
  • Mezua
MCF25SJR-3K3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF25SJR-3K3 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 3.3K OHM 5% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4613041 pcs Datuen fitxa MCF25SJR-3K3.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea 0/ -600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MCF Erresistentzia 3.3 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0204 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.3 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Carbon Film Konposizio Carbon Film