KNP7WSJB-91-150R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP7WSJB-91-150R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 7W 5% AXIAL
Fitxak: KNP7WSJB-91-150R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
KNP7WSJB-91-150Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP7WSJB-91-150R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 7W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 400245 pcs Datuen fitxa KNP7WSJB-91-150R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Series KNP Erresistentzia 150 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 150 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound