KNP5WSJB-73-1R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP5WSJB-73-1R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 5W 5% AXIAL
Fitxak: KNP5WSJB-73-1R2.pdf
  • Mezua
KNP5WSJB-73-1R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP5WSJB-73-1R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 663335 pcs Datuen fitxa KNP5WSJB-73-1R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Series KNP Erresistentzia 1.2 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 1.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KNP5WSJB-73-160R
KNP5WSJB-73-160R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 5W 5% AXIAL
Stockean: 573418 pcs
Deskarga: KNP5WSJB-73-160R.pdf
RFQ
KNP5WSJB-73-1R
KNP5WSJB-73-1R
fabrikatzaileak: Yageo