KNP5WSJB-52-100R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP5WSJB-52-100R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 5W 5% AXIAL
Fitxak: KNP5WSJB-52-100R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
KNP5WSJB-52-100Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP5WSJB-52-100R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 701089 pcs Datuen fitxa KNP5WSJB-52-100R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Series KNP Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound