KNP3WSJR-52-2R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP3WSJR-52-2R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 3W 5% AXIAL
Fitxak: KNP3WSJR-52-2R2.pdf
  • Mezua
KNP3WSJR-52-2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP3WSJR-52-2R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1258123 pcs Datuen fitxa KNP3WSJR-52-2R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Series KNP Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KNP3WSJR-52-330R
KNP3WSJR-52-330R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 3W 5% AXIAL
Stockean: 1163908 pcs
Deskarga: KNP3WSJR-52-330R.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 1152525 pcs
Deskarga: KNP3WSJR-52-33R.pdf
RFQ
KNP3WSJR-52-2R
KNP3WSJR-52-2R