KNP3WSJB-52-62R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP3WSJB-52-62R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 3W 5% AXIAL
Fitxak: KNP3WSJB-52-62R.pdf
  • Mezua
KNP3WSJB-52-62Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP3WSJB-52-62R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1425358 pcs Datuen fitxa KNP3WSJB-52-62R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Series KNP Erresistentzia 62 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 62 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound