KNP2WSJB-73-62R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP2WSJB-73-62R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 2W 5% AXIAL
Fitxak: KNP2WSJB-73-62R.pdf
  • Mezua
KNP2WSJB-73-62Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP2WSJB-73-62R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2191379 pcs Datuen fitxa KNP2WSJB-73-62R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Series KNP Erresistentzia 62 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 62 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound