KNP1WSJB-52-91R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP1WSJB-52-91R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 1W 5% AXIAL
Fitxak: KNP1WSJB-52-91R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
KNP1WSJB-52-91Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP1WSJB-52-91R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4586044 pcs Datuen fitxa KNP1WSJB-52-91R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Series KNP Erresistentzia 91 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 91 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound