KNP100JT-52-2R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP100JT-52-2R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 1W 5% AXIAL
Fitxak: KNP100JT-52-2R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
KNP100JT-52-2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP100JT-52-2R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3080295 pcs Datuen fitxa KNP100JT-52-2R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Series KNP Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound