KNP100JB-73-2R2
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNP100JB-73-2R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 1W 5% AXIAL
Fitxak: KNP100JB-73-2R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
KNP100JB-73-2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNP100JB-73-2R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1529603 pcs Datuen fitxa KNP100JB-73-2R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Series KNP Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KNP100JB-73-2R7
KNP100JB-73-2R7
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 1W 5% AXIAL
Stockean: 1614058 pcs
Deskarga: KNP100JB-73-2R7.pdf
RFQ
KNP100JB-73-330R
KNP100JB-73-330R
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 1763179 pcs
Deskarga: KNP100JB-73-330R.pdf
RFQ
KNP100JB-73-2R
KNP100JB-73-2R