FRM50SJR-52-75R
YageoYageo
FRM50SJR-52-75R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FRM50SJR-52-75R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: 1.FRM50SJR-52-75R.pdf2.FRM50SJR-52-75R.pdf
  • Mezua
FRM50SJR-52-75Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FRM50SJR-52-75R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4630 pcs Datuen fitxa 1.FRM50SJR-52-75R.pdf2.FRM50SJR-52-75R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FRM Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Deskribapen zehatza 75 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FRME2U
FRME2U
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: HOLDS UP TO SIX FAP OR FMP ADAPT
Stockean: 291 pcs
Deskarga: FRME2U.pdf
RFQ
FRM50SJR-52-56R
FRM50SJR-52-56R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 56 OHM 1/2W 5% AXIAL