FRM3WSJR-73-220R
YageoYageo
FRM3WSJR-73-220R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FRM3WSJR-73-220R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 220 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.FRM3WSJR-73-220R.pdf2.FRM3WSJR-73-220R.pdf
  • Mezua
FRM3WSJR-73-220Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FRM3WSJR-73-220R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 220 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2992 pcs Datuen fitxa 1.FRM3WSJR-73-220R.pdf2.FRM3WSJR-73-220R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FRM Erresistentzia 220 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Deskribapen zehatza 220 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Konposizio Metal Film