FRM1WSJR-52-15R
YageoYageo
FRM1WSJR-52-15R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FRM1WSJR-52-15R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 15 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: 1.FRM1WSJR-52-15R.pdf2.FRM1WSJR-52-15R.pdf
  • Mezua
FRM1WSJR-52-15Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FRM1WSJR-52-15R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 15 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3164 pcs Datuen fitxa 1.FRM1WSJR-52-15R.pdf2.FRM1WSJR-52-15R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Series FRM Erresistentzia 15 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Deskribapen zehatza 15 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Konposizio Metal Film