FRM100JR-73-75R
YageoYageo
FRM100JR-73-75R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FRM100JR-73-75R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 75 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: 1.FRM100JR-73-75R.pdf2.FRM100JR-73-75R.pdf
  • Mezua
FRM100JR-73-75Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FRM100JR-73-75R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 75 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6367 pcs Datuen fitxa 1.FRM100JR-73-75R.pdf2.FRM100JR-73-75R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series FRM Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Fusible, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Konposizio Metal Film