FMP4WVJR-73-22K
YageoYageo
FMP4WVJR-73-22K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP4WVJR-73-22K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 22K OHM 4W 5% AXIAL
Fitxak: FMP4WVJR-73-22K.pdf
  • Mezua
FMP4WVJR-73-22Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP4WVJR-73-22K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 22K OHM 4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6005 pcs Datuen fitxa FMP4WVJR-73-22K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Series FMP Erresistentzia 22 kOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Deskribapen zehatza 22 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film