FMP4WVJR-73-100R
YageoYageo
FMP4WVJR-73-100R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP4WVJR-73-100R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 4W 5% AXIAL
Fitxak: FMP4WVJR-73-100R.pdf
  • Mezua
FMP4WVJR-73-100Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP4WVJR-73-100R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 100 OHM 4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5560 pcs Datuen fitxa FMP4WVJR-73-100R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Series FMP Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film