FMP300JR-73-2R4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300JR-73-2R4
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 3W 5% AXIAL
Fitxak: FMP300JR-73-2R4.pdf
  • Mezua
FMP300JR-73-2R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300JR-73-2R4 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2826046 pcs Datuen fitxa FMP300JR-73-2R4.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 2.4 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 2.4 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film