FMP300JB-73-15K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300JB-73-15K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 3W 5% AXIAL
Fitxak: FMP300JB-73-15K.pdf
  • Mezua
FMP300JB-73-15Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300JB-73-15K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2068790 pcs Datuen fitxa FMP300JB-73-15K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 15 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 15 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film