FMP300FTF73-30R1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300FTF73-30R1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL
Fitxak: FMP300FTF73-30R1.pdf
  • Mezua
FMP300FTF73-30R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300FTF73-30R1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2427950 pcs Datuen fitxa FMP300FTF73-30R1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 30.1 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 30.1 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP300FTF73-316K
FMP300FTF73-316K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 3W 1% AXIAL
Stockean: 2078566 pcs
Deskarga: FMP300FTF73-316K.pdf
RFQ
FMP300FTF73-30R9
FMP300FTF73-30R9
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2293384 pcs
Deskarga: FMP300FTF73-30R9.pdf
RFQ
FMP300FTF73-30R
FMP300FTF73-30R