FMP300FTF73-21R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300FTF73-21R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL
Fitxak: FMP300FTF73-21R.pdf
  • Mezua
FMP300FTF73-21Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300FTF73-21R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2137887 pcs Datuen fitxa FMP300FTF73-21R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 21 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 21 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP300FTF73-215K
FMP300FTF73-215K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 3W 1% AXIAL
Stockean: 2258063 pcs
Deskarga: FMP300FTF73-215K.pdf
RFQ
FMP300FTF73-21K5
FMP300FTF73-21K5
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2457057 pcs
Deskarga: FMP300FTF73-21K5.pdf
RFQ
FMP300FTF73-21R5
FMP300FTF73-21R5