FMP300FTE73-34R8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300FTE73-34R8
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL
Fitxak: FMP300FTE73-34R8.pdf
  • Mezua
FMP300FTE73-34R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300FTE73-34R8 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1676078 pcs Datuen fitxa FMP300FTE73-34R8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 34.8 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 34.8 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP300FTE73-357R
FMP300FTE73-357R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 3W 1% AXIAL
Stockean: 2056591 pcs
Deskarga: FMP300FTE73-357R.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Yageo