FMP300FRF73-1R6
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300FRF73-1R6
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL
Fitxak: FMP300FRF73-1R6.pdf
  • Mezua
FMP300FRF73-1R6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300FRF73-1R6 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2222767 pcs Datuen fitxa FMP300FRF73-1R6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 1.6 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 1.6 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP300FRF73-1R58
FMP300FRF73-1R58
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 3W 1% AXIAL
Stockean: 1932613 pcs
Deskarga: FMP300FRF73-1R58.pdf
RFQ
FMP300FRF73-1R54
FMP300FRF73-1R54
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 1991379 pcs
Deskarga: FMP300FRF73-1R54.pdf
RFQ
FMP300FRF73-1R65
FMP300FRF73-1R65