FMP300FRF73-12R
YageoYageo
FMP300FRF73-12R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300FRF73-12R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 12 OHM 3W 1% AXIAL
Fitxak: FMP300FRF73-12R.pdf
  • Mezua
FMP300FRF73-12Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300FRF73-12R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 12 OHM 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2422969 pcs Datuen fitxa FMP300FRF73-12R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 12 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP300FRF73-12K1
FMP300FRF73-12K1
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 3W 1% AXIAL
Stockean: 2446868 pcs
Deskarga: FMP300FRF73-12K1.pdf
RFQ
FMP300FRF73-12R7
FMP300FRF73-12R7
fabrikatzaileak: Yageo