FMP300FBF73-3K6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300FBF73-3K6
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL
Fitxak: FMP300FBF73-3K6.pdf
  • Mezua
FMP300FBF73-3K6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300FBF73-3K6 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2188931 pcs Datuen fitxa FMP300FBF73-3K6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 3.6 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 3.6 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP300FBF73-3K57
FMP300FBF73-3K57
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 3W 1% AXIAL
Stockean: 2758440 pcs
Deskarga: FMP300FBF73-3K57.pdf
RFQ
FMP300FBF73-3K65
FMP300FBF73-3K65
fabrikatzaileak: Yageo