FMP300FBF73-28R7
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP300FBF73-28R7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL
Fitxak: FMP300FBF73-28R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
FMP300FBF73-28R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP300FBF73-28R7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2695094 pcs Datuen fitxa FMP300FBF73-28R7.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMP Erresistentzia 28.7 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 28.7 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP300FBF73-280R
FMP300FBF73-280R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 3W 1% AXIAL
Stockean: 2359849 pcs
Deskarga: FMP300FBF73-280R.pdf
RFQ
FMP300FBF73-287K
FMP300FBF73-287K
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2740377 pcs
Deskarga: FMP300FBF73-287K.pdf
RFQ