FMP200JT-52-8R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200JT-52-8R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 5% AXIAL
Fitxak: FMP200JT-52-8R2.pdf
  • Mezua
FMP200JT-52-8R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200JT-52-8R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3321850 pcs Datuen fitxa FMP200JT-52-8R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 8.2 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 8.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film