FMP200JR-52-1R3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200JR-52-1R3
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 5% AXIAL
Fitxak: FMP200JR-52-1R3.pdf
  • Mezua
FMP200JR-52-1R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200JR-52-1R3 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3338844 pcs Datuen fitxa FMP200JR-52-1R3.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 1.3 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 1.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP200JR-52-200K
FMP200JR-52-200K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 200K OHM 2W 5% AXIAL
Stockean: 2226969 pcs
Deskarga: FMP200JR-52-200K.pdf
RFQ
FMP200JR-52-1R
FMP200JR-52-1R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 1 OHM 2W 5% AXIAL