FMP200FRF52-68K1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200FRF52-68K1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP200FRF52-68K1.pdf
  • Mezua
FMP200FRF52-68K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200FRF52-68K1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3895865 pcs Datuen fitxa FMP200FRF52-68K1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 68.1 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 68.1 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP200FRF52-681R
FMP200FRF52-681R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 2W 1% AXIAL
Stockean: 3009697 pcs
Deskarga: FMP200FRF52-681R.pdf
RFQ
FMP200FRF52-69R8
FMP200FRF52-69R8
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2932727 pcs
Deskarga: FMP200FRF52-69R8.pdf
RFQ
FMP200FRF52-68K
FMP200FRF52-68K