FMP200FRF52-57K6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200FRF52-57K6
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP200FRF52-57K6.pdf
  • Mezua
FMP200FRF52-57K6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200FRF52-57K6 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3460784 pcs Datuen fitxa FMP200FRF52-57K6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 57.6 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 57.6 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film