FMP200FRF52-10K5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200FRF52-10K5
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP200FRF52-10K5.pdf
  • Mezua
FMP200FRF52-10K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200FRF52-10K5 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3633119 pcs Datuen fitxa FMP200FRF52-10K5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 10.5 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 10.5 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP200FRF52-10R2
FMP200FRF52-10R2
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 2W 1% AXIAL
Stockean: 3880677 pcs
Deskarga: FMP200FRF52-10R2.pdf
RFQ
FMP200FRF52-10K
FMP200FRF52-10K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 10K OHM 2W 1% AXIAL