FMP200FBF52-2K21
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200FBF52-2K21
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP200FBF52-2K21.pdf
  • Mezua
FMP200FBF52-2K21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200FBF52-2K21 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3072121 pcs Datuen fitxa FMP200FBF52-2K21.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 2.21 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 2.21 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP200FBF52-2K4
FMP200FBF52-2K4
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 2W 1% AXIAL
Stockean: 2914153 pcs
Deskarga: FMP200FBF52-2K4.pdf
RFQ
FMP200FBF52-2K43
FMP200FBF52-2K43
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2966239 pcs
Deskarga: FMP200FBF52-2K43.pdf
RFQ
FMP200FBF52-2K
FMP200FBF52-2K
Deskarga: FMP200FBF52-2K.pdf
FMP200FBF52-2K2
FMP200FBF52-2K2