FMP200FBF52-1R15
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200FBF52-1R15
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP200FBF52-1R15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
FMP200FBF52-1R15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200FBF52-1R15 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2991646 pcs Datuen fitxa FMP200FBF52-1R15.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 1.15 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 1.15 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP200FBF52-1R18
FMP200FBF52-1R18
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 2W 1% AXIAL
Stockean: 2263154 pcs
Deskarga: FMP200FBF52-1R18.pdf
RFQ
FMP200FBF52-1R27
FMP200FBF52-1R27
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2384924 pcs
Deskarga: FMP200FBF52-1R27.pdf
RFQ
FMP200FBF52-1R
FMP200FBF52-1R
Deskarga: FMP200FBF52-1R.pdf
FMP200FBF52-1R02
FMP200FBF52-1R02
Deskarga: FMP200FBF52-1R02.pdf
FMP200FBF52-1R1
FMP200FBF52-1R1