FMP200FBF52-1K1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200FBF52-1K1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP200FBF52-1K1.pdf
  • Mezua
FMP200FBF52-1K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200FBF52-1K1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3799109 pcs Datuen fitxa FMP200FBF52-1K1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 1.1 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 1.1 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP200FBF52-1K24
FMP200FBF52-1K24
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 2W 1% AXIAL
Stockean: 3909055 pcs
Deskarga: FMP200FBF52-1K24.pdf
RFQ
FMP200FBF52-1K07
FMP200FBF52-1K07
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 3193939 pcs
Deskarga: FMP200FBF52-1K07.pdf
RFQ
FMP200FBF52-1K18
FMP200FBF52-1K18
Deskarga: FMP200FBF52-1K18.pdf
FMP200FBF52-1K15
FMP200FBF52-1K15