FMP200FBE52-12R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200FBE52-12R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP200FBE52-12R.pdf
  • Mezua
FMP200FBE52-12Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200FBE52-12R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3505490 pcs Datuen fitxa FMP200FBE52-12R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 12 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 12 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP200FBE52-12K1
FMP200FBE52-12K1
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 2W 1% AXIAL
Stockean: 3328806 pcs
Deskarga: FMP200FBE52-12K1.pdf
RFQ
FMP200FBE52-12K7
FMP200FBE52-12K7
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 3561283 pcs
Deskarga: FMP200FBE52-12K7.pdf
RFQ
FMP200FBE52-12R7
FMP200FBE52-12R7
Deskarga: FMP200FBE52-12R7.pdf
FMP200FBE52-12R1
FMP200FBE52-12R1