FMP100JT-52-1K8
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100JT-52-1K8
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 5% AXIAL
Fitxak: FMP100JT-52-1K8.pdf
  • Mezua
FMP100JT-52-1K8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100JT-52-1K8 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4208524 pcs Datuen fitxa FMP100JT-52-1K8.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 1.8 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 1.8 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP100JT-52-1K1
FMP100JT-52-1K1
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1W 5% AXIAL
Stockean: 6512144 pcs
Deskarga: FMP100JT-52-1K1.pdf
RFQ
FMP100JT-52-1R2
FMP100JT-52-1R2
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 2959978 pcs
Deskarga: FMP100JT-52-1R2.pdf
RFQ
FMP100JT-52-1K
FMP100JT-52-1K