FMP100JR-52-820K
YageoYageo
FMP100JR-52-820K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100JR-52-820K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 820K OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: FMP100JR-52-820K.pdf
  • Mezua
FMP100JR-52-820Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100JR-52-820K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 820K OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3652075 pcs Datuen fitxa FMP100JR-52-820K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 820 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 820KWTR
FMP100JR52820K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 820 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film