FMP100JR-52-20K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100JR-52-20K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 5% AXIAL
Fitxak: FMP100JR-52-20K.pdf
  • Mezua
FMP100JR-52-20Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100JR-52-20K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3944288 pcs Datuen fitxa FMP100JR-52-20K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 20 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film