FMP100JR-52-1K2
YageoYageo
FMP100JR-52-1K2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100JR-52-1K2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: FMP100JR-52-1K2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
FMP100JR-52-1K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100JR-52-1K2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4119555 pcs Datuen fitxa FMP100JR-52-1K2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 1.2 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1.2KWTR
FMP100JR521K2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.2 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP100JR-52-18K
FMP100JR-52-18K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 18K OHM 1W 5% AXIAL
Stockean: 488050 pcs
Deskarga: FMP100JR-52-18K.pdf
RFQ
FMP100JR-52-1K
FMP100JR-52-1K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 1K OHM 1W 5% AXIAL