FMP100FTE52-9K1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100FTE52-9K1
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: FMP100FTE52-9K1.pdf
  • Mezua
FMP100FTE52-9K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100FTE52-9K1 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3914505 pcs Datuen fitxa FMP100FTE52-9K1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 9.1 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 9.1 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film