FMP100FTE52-56R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100FTE52-56R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: FMP100FTE52-56R.pdf
  • Mezua
FMP100FTE52-56Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100FTE52-56R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3016484 pcs Datuen fitxa FMP100FTE52-56R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 56 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 56 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP100FTE52-576R
FMP100FTE52-576R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1W 1% AXIAL
Stockean: 3913773 pcs
Deskarga: FMP100FTE52-576R.pdf
RFQ
FMP100FTE52-56R2
FMP100FTE52-56R2
fabrikatzaileak: Yageo