FMP100FTE52-11K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100FTE52-11K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: FMP100FTE52-11K.pdf
  • Mezua
FMP100FTE52-11Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100FTE52-11K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3115458 pcs Datuen fitxa FMP100FTE52-11K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 11 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 11 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP100FTE52-113K
FMP100FTE52-113K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1W 1% AXIAL
Stockean: 3792857 pcs
Deskarga: FMP100FTE52-113K.pdf
RFQ
FMP100FTE52-113R
FMP100FTE52-113R
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 3951758 pcs
Deskarga: FMP100FTE52-113R.pdf
RFQ
FMP100FTE52-11K8
FMP100FTE52-11K8
Deskarga: FMP100FTE52-11K8.pdf
Deskarga: FMP100FTE52-118K.pdf
FMP100FTE52-11K5
FMP100FTE52-11K5
Deskarga: FMP100FTE52-11K5.pdf
Deskarga: FMP100FTE52-118R.pdf
FMP100FTE52-11K3
FMP100FTE52-11K3