FMP-50JB-52-11K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP-50JB-52-11K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: FMP-50JB-52-11K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
FMP-50JB-52-11Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP-50JB-52-11K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6474090 pcs Datuen fitxa FMP-50JB-52-11K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series FMP Erresistentzia 11 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 11 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film